Yaşam Tarzı 06 EKİM 2009 / 07:52

2M Kablo ile tek noktadan yönetim

2M Kablo, Senkron işbirliğiyle gerçekleştirdiği Prometrik ERP (kurumsal kaynak planlaması) projesiyle, tüm iş süreçlerini tek merkezden kontrol edebilir hale geldi.

2M Kablo, Senkron işbirliğiyle gerçekleştirdiği Prometrik ERP (kurumsal kaynak planlaması) projesiyle, tüm iş süreçlerini tek merkezden kontrol edebilir hale geldi.


2M Kablo, Senkron işbirliğiyle yaşama geçirdiği Prometrik ERP (kurumsal kaynak planlaması) projesiyle, işletmenin tüm süreçlerini tek merkezden yönetebileceği bir sisteme kavuştu. Şirket, sınırlı insan kaynağıyla pratik bir şekilde kullanabildiği, ayrıca değişen şartlara göre ürün maliyetlerini hızlı bir şekilde revize edip ürün ve müşteri bazında kârlılığını ölçebildiği bir sistem kurdu.

2M Kablo, Prometrik ERP projesi sonrası, uygulama öncesine göre ciro olarak 2,5 kat büyüdü, çalışan sayısını ise 105'e çıkardı. Şirket, şu an depo uygulamasında barkod otomasyonunu kullanarak müşterilerine sıfır hatayla ve hızla sevkıyat yapabiliyor. Sayım işlemleri çok kısa bir sürede gerçekleştiriliyor. 2M Kablo'da malzeme ve depo yönetimi, satış yönetimi, satınalma yönetimi, üretim yönetimi, kalite kontrol, maliyet, bakım yönetimi ve finans modüllerinin yanı sıra online veri toplamak suretiyle üretimi gerçek zamanlı olarak izleyebilmeyi sağlayan OVT modülleri kullanılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun