Yaşam Tarzı 23 ARALIK 2015 / 18:00

2015’in en iyi drone fotoğrafları belli oldu

Dronestagram'da bu yıl National Geographic, Go Pro ve Adobe gibi önemli şirketlerin ortaklığıyla ‘2015 Drone Hava Fotoğrafçılığı Yarışması’ düzenlendi.

Drone’ların erişebilir hale gelerek dünyaya yeni bir bakış açısı kattığını belirten Dronestagram CEO’su yaptığı açıklamada; “ Kelimenin tam anlamıyla çekimler için artık fiziksel sınır bulunmuyor, her yerden çekim yapabilmek artık mümkün “ diyor.

2015 Drone Hava Fotoğrafçılığı Yarışması’nda seçilen bu yılın en iyi fotoğrafları;

PolonyaSaklı Göl, Washington, ABDŞangay, ÇinKayıp Ada, Tahaa, Fransız PolinezyasıMont Saint Michel, FransaBalina ve turistlerMaringa, Parana, BrezilyaTurgoyak Gölü, Rusya FederasyonuSinaloa, MeksikaSaint Katedrali, FransaKurtarıcı İsa Heykeli, BrezilyaPirinç tarlaları, BaliProhodna Mağarası, BulgaristanKum tepecikleriSofya, BulgaristanKilise, BrezilyaRio, BrezilyaMetz, FransaMaar Volkan GölüAtina, YunanistanBanten, EndonezyaFransaBangladeşAtina, Yunanistan
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun