Yaşam Tarzı 11 NİSAN 2013 / 13:58

2013 Adobe Tasarım Başarı Ödülleri Yarışması için heyecan başladı

Grafik tasarım, fotoğraf, web tasarım ve geliştirme ve video prodüksiyon alanlarında, uluslararası platformda öğrencilerin katılımıyla düzenlenen 2013 Adobe Tasarım Başarı Ödülleri Yarışması başvuruları almaya başladı. 13 yıldır düzenlenen ve katılımların 21 Haziran 2013’e kadar devam edeceği yarışma, bu yıl heyecan verici yeniliklerle başlıyor. Öğrencilerin Geleneksel Medya, İnteraktif Deneyim ve Hareket ve Video üst başlıkları altında toplam 12 kategoride katılım gerçekleştirebileceği yarışmada başvurular, tasarım uzmanlarından oluşan uluslararası jüri ekibi tarafından değerlendirilecek.

Başvuru oturumlarının 4 Şubat-12 Nisan ve 12 Nisan-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşeceği yarışmanın ödül töreni Ekim ayında çevrimiçi olarak düzenlenecek. Bu yıl ödüller arasında İstanbul’da düzenlenecek 2013 IDA Kongresi’ne katılım göze çarpıyor.

Her medya segmenti için 4 kategorinin bulunduğu yarışmada Bireysel Kategori Ödülü’nü kazananları 2 bin dolar para ödülü (ed: paraya da para demeyeceklermiş ha!), 24 aylık Adobe Creative Cloud üyeliği ve profillerinin Adobe Tasarım Başarı Ödülleri galerisinde yayınlanması fırsatı bekliyor.

Ayrıca her medya segmentinden seçilecek bir 'Büyük Ödül'ün sahibi ise ek 3 bin dolar para ödülü ve ödül aldıkları tasarım disiplininin profesyonellerinden özel bir eğitim fırsatı kazanacak.

Adobe eğitim çözümleri hakkında daha fazla bilgiye www.adobe.com/tr/education adresinden ulaşmak mümkün.
ETİKETLER : adobe yarışması