Yaşam Tarzı 14 EKİM 2011 / 14:11

10’uncu yılın şerefine GTA III

Efsane oyunun yapımcısı Rockstar Games, 10 yılı geride bırakan oyunu iOS ve Android platformlarına taşıyacak.Akıllı telefonların ve ve tablet bilgisayarların masaüstü bilgisayarların işlem ve grafik performansına her gün biraz daha yaklaşması, içerik üreticilerini de bu alana yatırım yapmak konusunda teşvik ediyor.

10 yıldır asi bir gencin (aynı zamanda hırsız ve katil) ruhunu sokaklara taşıyan efsanevi oyun GTA’nın (Grand Theft Auto) 3’üncü sürümü, Rockstar Games’ten yapılan açıklamaya göre Apple iOS ve Google Android platformları için piyasaya sürülecek.

Demo sürümünün bu haftasonu New York’ta düzenlenen ComicCon etkinliğinde oyuncularla buluşması beklenen GTA III’ün fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi yokken, oyunun yıl sonuna kadar piyasaya sürüleceği belirtildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun