Uzay Bilimleri 20 EKİM 2014 / 10:03

SES Orta Doğu pazarındaki varlığını güçlendiriyor

SES, Orta Doğu’daki uydu erişim taleplerini karşılamak ve pazardaki konumunu güçlendirmek amacıyla Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde bir ofis kurduğunu duyurdu.Uydu ve yayıncılık operatörlerinden SES, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde faaliyete geçirdiği yeni ofisiyle Orta Doğu pazarına yönelik uzun vadeli bağlılığını teyit etti.

Dubai ofisi bünyesinde görev alan ve mühendislik, satış ve iş geliştirme alanlarında yüksek beceriyle donanmış, alanında uzman ekibi, SES’in dünyaya yayılmış diğer ofisleri tarafından uluslararası bazda destekleniyor. Orta Doğu’da 2001 yılında faaliyete geçen, o günden bu yana ise hem alanda hem de uzaydaki yatırımlarını artırmaya devam eden SES, dokuz uydusu aracılığıyla bölgenin sürekli artan uydu erişim ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SES, bölgede sürekli büyüyen yatırımlarına ilaveten, yine 2014 yılı içinde Dubai’de SES Teknik Akademisi’ni faaliyete geçirdi. Şirket bu platform aracılığıyla, ABD ve Avrupa’da yaşanan endüstrideki en son gelişmeleri Orta Doğu’daki müşterilerinin hizmetine sunuyor.

SES Orta Doğu Genel Müdürü Hussein Oteifa, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
“OrtaDoğu’daki pek çok bölgede uydu, en güvenilir bağlanılabilirlik metodlarından biri. Veri eişimine yönelik talep ise her geçen gün artıyor. SES olarak Dubai’de bir ofis açmış olmamız, bölgeye olan bağlılığımızdaki kararlılığımızı gösterirken müşterilerimize fiziken daha yakın olmamızı ve isteklerine anında cevap verebilmemizi sağlıyor. Oteifa, sözlerine şöyle devam etti: “Diğer yandan varlıklarını Orta Doğu’nun ötesine taşımak isteyen bölgedeki müşterilerimiz, kapsamlı ürün ve hizmet yelpazemizle 54 uydu kapasiteli küresel filomuzdan yararlanabilecekler.”
ETİKETLER : ses ses uydu
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun