06 OCAK 2012 / 15:27

ÜCRETSİZ WEBİNER BAŞLADI: Kurumsal ERP/CRM projelerinde başarılı uygulamaların sırrını keşfedin

CRM projelerinde başarının sırrını keşfedin

12 Ocak 2012 Saat 16:00'da gerçekleştirilecek ücretsiz webinere kaydınızı yaptırarak kurumsal ERP/CRM projeleri öncesinde yapılması önerilen çalışmaların ve sözleşme içeriğine dair dikkat edilmesi gereken noktaların hakimi olun. Katılmak için tıklayın!WEBİNERE ÜCRETSİZ OLARAK KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

İyi kurgulanmış ve başarıyla hayata geçirilmiş kurumsal ERP/CRM uygulamaları, zorlu ekonomik koşullarda kurumların rekabet avantajını koruyabilmesi için büyük öneme sahip. Bununla birlikte, bu alandaki uygulamalarda başarısızlık oranı da oldukça yüksek.

Bu riskin oluşmasında danışmanların yetkinliği ve ürünün niteliği kadar, proje öncesi teklif çalışmaları ve sözleşmedeki eksiklikler de oldukça etkili.

İşin sırrını uzmanından öğrenin

Microsoft Dynamics, proje öncesinde yapılması önerilen çalışmalar ve sözleşme içeriğine dair dikkat edilmesi gereken noktaları daha net görebilmeniz için, ERP/CRM projelerine başlama hazırlığında olan BT yöneticileri için kılavuz niteliğinde olacak web tabanlı bir seminer (webiner) düzenliyor.

İnternet üzerinden ücretsiz olarak katılabileceğiniz webinerde aşağıdaki konular ele alınacak:

• Kurumsal yazılım seçim sürecine hazırlık
• Seçim sürecinin yönetilmesi
• Seçim kriterleri
• Sözleşme kapsamı, bütçeleme ve bütçe kontrolü
• Proje planının yapılması
• Proje ekibinin oluşturulması ve proje takibi
• Sorunla karşılaşıldığında yapılması gerekenler

Nasıl katılacaksınız?

Webinerde özellikle kurumsal yazılımlarını değiştirmeyi planlayan ve kurumsal bilgi sistemi altyapısında yeni yatırımlar yapmayı düşünen şirketlerin aklındaki soruların cevaplanması hedefleniyor. Webinerin sonunda bir soru cevap kısmı da yer alacak.

Ev sahipliği ve sunumu Microsoft Türkiye Dynamics Ürün Grubu Pazarlama Müdürü Berkhan Esmer tarafından gerçekleştirilecek olan webinere katılmak için bu linke tıklayarak kaydınızı yaptırmanız yeterli.
Berkhan Esmer kimdir?

Berkhan Esmer, 1993’te Türk Traktör Fabrikası’nda Planlama Mühendisi olarak iş hayatına atıldı ve firma içinde gerçekleşen kurumsal planlama yazılımı seçiminde görev aldı. Ardından Bimsa’da ERP danışmanı olarak çalıştığı dönemde üretim planlama, maliyetlendirme ve bakım onarım modüllerinde uzmanlaştı.

Esmer, daha sonra Roma Plastik’te Üretim Planlama Müdürlüğü görevinde bulundu ve firmanın ERP geçiş aşamasında stok yönetimi, üretim ve üretim planlama modüllerinden sorumlu proje ekibinde yer aldı. 2000- 2005 yıllarında uluslararası bir ERP ürününün stok yönetimi, üretim, planlama ve maliyet yönetimi modül danışmanlığını yaptı.

2005 yılında Microsoft Dynamics grubunda Ürün Müdürü olarak göreve başlayan Esmer, halen Dynamics ürün grubu Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun