TV/Projektör 23 OCAK 2016 / 17:50

Sony yeni projeksiyon cihazlarını tanıttı

Sony, yeni 4K, 3D ve Full HD özellikli projeksiyon cihazlarını tanıttı.

Sony’nin VPL-VW520ES ve VPL-VW320ES model projektörleri, etkileyici bir izleme deneyimi için doğal 4K çözünürlük sunuyor. Sony'nin popüler VPL-VW500ES ve VPL-VW300ES projektörlerinin yerini alan bu projektörlerde bulunan yeni uzun ömürlü lamba, 6000 saate varan çalışma süresi ve daha canlı görüntüler için yüksek parlaklık ve kontrast sunuyor. Doğal 4K çözünürlükte yüksek görüntü kalitesi sunabilen, Ev sineması projeksiyonu tarihinde ilk kez, VPL-VW520ES 300.000:1 dinamik kontrast oranlı HDR içeriğin HDMI girişiyle uyumluluk sunuyor. Daha yüksek kontrast, daha koyu siyahlar ve yüksek dinamik aralığa sahip olan HDR görüntüler, gözlerimizin her gün gördüğü gerçekliğe en yakın görüntüler elde edilmesini sağlıyor.  Yeni VPL-VW520ES ve VPL-VW320ES, pikselleri yapay olarak değiştirmeden doğal 4K görüntü sunmak için gelişmiş SXRDTM panelleri kullanıyor.

Full HD ev sineması deneyimi

VPL-HW65ES projektör ise, daha uygun bir fiyata Full HD ev sineması deneyimi yaşatmak için SXRD panel teknolojisini ve 2. nesil Reality Creation'ı kullanıyor. VPL-HW65ES'de ayrıca Sony'nin 6000 saat kullanım ömürlü lambası, bir RF 3D iletici ve cihazın ürün yazılımını en güncel haliyle tutmak için USB'den güncelleme işlevi bulunuyor.  Projektöre çok yönlü ev otomasyonu uyumluluğu kazandıran IP kontrolü, projektörün kompakt boyutu ve önde bulunan tahliye noktasıyla bir araya gelerek esnek kurulum çözümleri sunuyor. 
ETİKETLER : sony projeksiyon 4k full hd 3d
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun