TV/Projektör 09 NİSAN 2015 / 09:49

Philips 6500 serisi Ambilight TV’ler ile çıtayı yükselmek istiyor

2015’in ikinci çeyreğinde Türkiye’de pazara sunulacak olan Philips 6500 TV serisi; hem resim kalitesini hem de TV deneyimini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.Philips 6500 Ambilight Full HD TV’ler Perfect Pixel HD motorları sayesinde, zengin kontrasta sahip temiz, akıcı, canlı ve gerçek yaşamı aratmayan Full HD görüntülerle, sinema ve TV meraklılarına istedikleri görüntü kalitesini sunuyorlar. Android TV sürümü ile çalışan Smart TV, geniş bir Android uygulama ve çevrimiçi oyun yelpazesine erişim sağlıyor. QWERTY klavyeli özel tasarımlı uzaktan kumandası ile menüler üzerinden metin girişi ve dolaşımı kolaylaşıyor.

Perfect Pixel HD motorunun Perfect Natural Motion özelliği akıcı ve net hareketler sunarken Super Resolution ise görüntülerin netliğini ve detaylarını geliştiriyor. En az bir o kadar önemlisi ise, Micro Dimming Pro, LED arkadan aydınlatmanın dinamik kullanımında ekran üzerindeki içeriğin 6 bin 400 farklı alan üzerinde gerçek zamanlı analizi bazında ortamdaki ışıklandırma durumunu da dikkate alarak kontrastı iyileştiriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun