TV/Projektör 07 AĞUSTOS 2014 / 10:51

Oyun monitörleri Gamescom'da tanıtılacak

AOC, yeni çözümü ile oyuncuların yeni EA oyunlarını oynayabilmeleri amacıyla 350 adet özel oyun monitörüyle bu yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen “gamescom” etkinliğinde yayıncıya sponsor oluyor.

Ağustos ortasında düzenlenmesi planlanan etkinlikte, 6.1 Salonundaki EA standında (C061, C063, B060 numaralı standlar) ziyaretçiler, çıkacak yeni oyunların AOC g2460Pqu myUltraSpeed’in 24 inçlik Full HD ekranında canlanmasını sağlayabilirler. Ödüllü bu monitor, 1 ms’lik tepki süresi ve 144 Hz’lik yenileme hızı ile, oyunları hareket bulanıklığından ve kırılmadan kurtararıp pürüzsüz ve dikkat dağınıklığı yaratmayan bir oyun sunmaya çalışıyor. Verdiği sponsorluk sözüyle AOC ise oyun sektöründe kendisini ilk tercih olarak gösterme kararını vurguluyor.

Özel Monitörler

Bu yıl 14-17 Ağustos tarihleri arasında gamescom’da, Koelnmesse fuar merkezindeki EA standlarını ziyaret edenler bir kez daha, futbol simulasyonu FIFA 15, aksiyon oyunu Battlefield Hardline, yaşam simulasyonu The Sims 4 ve çevrimiçi çok oyunculu Dawngate gibi EA oyunlarını inceleme ve yeni sürümlerini oynama fırsatı bulabilecekler. Özellikle FIFA ve Battlefield Hardline gibi oyunlar ödüllü g2460Pqu myUltraSpeed’in göz yorgunluğunu ve ekran kırılması ile hareket bulanıklığı gibi dikkat dağılmalarını azaltan 1 ms’lik ultra hızlı tepki süresinden ve 144 Hz’lik yenileme hızı özelliklerinden faydalanabiliyorlar. Modelde, 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğe ve hızlı görüntü iletimi için gelişmiş bir DisplayPort konektörüne sahip 16:9 geniş ekran bir TN paneli de bulunmakta.

 

 
ETİKETLER : AOC monitör TV
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun