TV 22 AĞUSTOS 2014 / 11:02

Ultra HD 4K TVler 2.999TL'den başlayan fiyatlarla piyasada

Philips 6809 serisi Ultra HD 4K TV’ler; 2.999 TL’den başlayan satış fiyatıyla pazara sunulacak. Diğer HD 4K televizyonlara oranla daha ucuz maliyete sahip cihazların firma tarafından daha fazla alıcıya ulaşması hedefleniyor.

Günümüzde kullanıcılar tarafından 4KTVler ile alakalı en olumsuz yorumlar yüksek fiyatları konusunda oluyordu.

TP Vision, 2.999TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunmayı planladığı Philips 6809 serisiyle fiyatlar konusundaki algıyı değiştirmeyi planlıyor. Firma ayrıca bu çözüm ile Ultra HD 4K televizyonların her bütçeye hitap etmeyi vaat ediyor.

Daha net görüntü

Pixel Plus Ultra HD özelliği ile kullanıcılara Ultra HD deneyimini sunmayı hedefliyor. Philips Pixel Plus Ultra HD Motoru daha parlak beyazlara ve daha koyu siyahlara sahip keskin görüntüler sunuyor. Ek olarak “Dijital Doğal Hareket” teknolojisi, titreșimi ortadan kaldırıp görüntüleri daha net sunuyor.

Ayrıca, 400 Hz Perfect Motion Rate Ultra özelliği ile spor müsabakaları, aksiyom filmleri gibi platformlardaki akıcı hareketler netlik bozulmaksızın ekranda bulunabilecek.

Kişisel içerik paylaşımı

Philips Cloud TV, dünya çapında yüzlerce TV kanalını izlemeye olanak tanıyor. Cloud Explorer, Dropbox kullanıcıların hesaplarına erișimi gerçekleştirerek yakındaki ve uzaktaki kişilerle içerik paylașmayı kolaylaștırıyor. Ayrıca içerikler büyük ekranda görülebiliyor.

Akıllı cihaz kontrolü

Philips 6809’da MyRemote özelliği ile Philips televizyonu doğrudan akıllı cihazı kontrol edebiliyor. MyRemote uygulaması kullanılarak akıllı cihazdan TV’ye kolayca içerik aktarılabilir (SimplyShare), dijital TV yayını tabletlere iletilebilir (Wi-Fi Smart Screen) ve TV Program Rehberi ile gelișmeler kullanılarca öğrenilebiliyor. Wi-Fi Miracast ile ise akıllı cihazdakiler televizyona yansıtılabiliyor.

Tv bunlara ek olarak 3D teknolojisine sahip.
TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, yeni seriyle ilgili: “Pazarda büyük heyecanla karşılanan 4K TV’lerinin bu yükselen ivmesi 2014’te de artarak sürüyor. Ultra HD 4K Tv’ler kesinlikle daha keyifli bir TV izleme deneyimi ve çok daha yüksek görüntü kalitesi sunuyor. 2014’ün geri kalanında daha da çok yaygınlaşacak ve fiyat bazında farklı tüketici kitlelerine daha çok açılacak 4K TV’lerin önümüzdeki birkaç yılda evlere daha çok gireceğini düşünüyoruz. Bu noktada 6809 serisi ile Philips TV öncü bir rol oynayacaktır. izim de bu yönde ürünlerimiz pazara sunulacaktır” dedi.

 

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun