TV 07 MAYIS 2015 / 13:44

Philips TV 2015'te iddialı olacak

Philips TV, 2-3 Mayıs tarihlerinde Antalya’da 2015 Promotör ve Servis Bölümleri Kick-Off toplantısını gerçekleştirdi. Philips TV’nin Türkiye organizasyonunun üst düzey tüm yöneticileri, promotörler, saha ekibi ve iş ortaklarının katıldığı toplantıda TV pazarına ve pazarda Philips’in yükselen grafiğine dair önemli mesajlar verildi.Philips TV, Antalya’da önce Saha Ekibi için 2015 Promotör Kick Off toplantısını sonrasında ise Servis Bölümü Kick Off toplantılarını gerçekleştirdi. İki toplantıda da “Birlikte Güçlüyüz” sloganı ile Philips, TV alanında 2015’e dair strateji ve hedeflerini paylaşırken, 2015 modellerini de iş ortaklarına ve tüm çalışanlarına tanıttı.

Bu özel etkinlikte açılış konuşmasını yapan TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, Philips TV’nin Ultra HD ve LCD pazarında yükselişini sürdürdüğünü söyledi. Kocabaş, pazar araştırma şirketi GFK’nın rakamlarına göre, Philips’in bu segmentte geçen yılın Şubat ayına göre yüzde 63 oranında satışlarını yükselttiğini ifade etti.

2015’de 5500 Serisi ve üstü tüm modeller Android İşletim Sistemli

Philips’in geçen yıl pazarda sunduğu Android TV’lerle pazarda önemli bir dönüşümü başlattığını ifade eden Kocabaş, şunları söyledi: “2015’te Philips TV’nin ürün gamında 5500 Serisi ve üstü tüm modeller Android İşletim Sistemine sahip olacak. Geçen yıl başlayan Android TV dönüşümü ve fırtınası bu yıl da güçlenerek sürecek. Android işletim sistemi TV dünyasına çok önemli katma değerler getiriyor. Philips Smart TV’nizin Android işletim sistemine sahip olmasının avantajlarının başında; zengin içerik, kolay kullanım, akıllı kullanıcı arayüzü, güçlü etkileşim ve hızlı tepki geliyor. Bu yıl geçmiş yıllarda olduğu gibi içeriğe özellikle zengin yerel içeriğe büyük önem veriyoruz, 2015’te de Philips pazarda yine en zengin yerel içeriğe sahip marka olacaktır.”
ETİKETLER : philips philips TV