TV 21 MART 2013 / 10:34

Philips'in üst seviye televizyonu 2013'te Türkiye'de

Philips markalı TV’leri dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision, Philips Smart TV'leri içeren yeni PFL8008 serisini tanıttı.Philips TV PFL8008 serisi, gelişmiş ağ ve yayın altyapısı, yüksek düzeyde 2D ve 3D görüntü kalitesi, sofistike kullanıcı etkileşim özellikleri, interaktif Smart TV hizmetleri, işaretçiyle gezinme ve klavye girişi özellikli uzaktan kumanda özelliklerini içeriyor. Yeni yüksek performanslı Philips TV 8000 serisi modelleri, 2013 yılının ikinci çeyreğinde Avrupa, Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacak.

Televizyonların cam ekranları, parlak krom 'U Frame' ayaklıkla mükemmel uyumlu olan yüksek kaliteli çelik çerçeve ile tamamlanmış. Her ne kadar setler çok ince ve dar olsa da ekranın altındaki Philips logosunun altında bir Skype kamera da kendine yer bulmuş durumda.

Yüksek performanslı çift çekirdekli işlemciler ile desteklenen PFL8008 Philips TV'ler, hareket netliği için 1400 Hz Mükemmel Hareket Hızı, 3D Super Resolution ve ekranın yerleşik kontrastını daha da geliştirmek için Local Contrast özelliklerini içeriyor. 3D Max gözlükler, Premium 3D Derinlik ve Premium 2D-3D dönüştürmeyi destekliyor.

Mobil cihazlarla karşılıklı kablosuz yayın akışı 

Smart TV kullanıcıları, PFL8008’in işaretleyici özellikli uzaktan kumandası ve dahili klavyesinin rahat kullanımını çok beğenecekler. Mobil cihazların artan popülerliği nedeniyle televizyonlar, mobil cihazlarla karşılıklı kablosuz yayın akışına olanak veren Philips MyRemote App, Wi-Fi Miracast ve SimplyShare uygulamalarını destekliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun