Tüketici Elektroniği 26 OCAK 2016 / 10:00

Yeni nesil ailelerin hayatını kolaylaştıran Triby

Radyo, Bluetooth hoparlör ve bağımsız müzik sistemi olan Triby, cep telefonundan gelen çağrıları da cevaplamanıza imkân sağlıyor.

Kişilerin kaliteli iletişim kurabilmesi için, kullanılan cihazların ses kalitesi önemli bir unsur. Triby bu noktada karşımıza çıkıyor. Kablosuz müzik sistemi ve iletişim aracı olan Triby yeni nesil ailelerin hayatını kolaylaştırmayı planlıyor.  Üstün ses deneyimi vadeden cihaz, aynı zamanda Bluetooth ile cep telefonunuza bağlanarak, telefonunuza gelen çağrıları yanıtlama imkânı sunuyor. Wifi bağlantısı olan Triby, içerisinde yer alan Spotify özelliği ve dünya radyoları seçeneğiyle kullanıcılarına kablosuz hoparlör seçeneği dışında, müzik dinleme fırsatı sunuyor. Cihazın 199 dolardan satışa sunulduğu belirtiliyor. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun