Tüketici Elektroniği 31 TEMMUZ 2013 / 09:43

Ttec Bubbles kulaklıkların yeni dört rengi piyasada

Hem müzik dinleyip hem de telefon konuşması yapılabilmesini sağlayan yeni Bubbles renkleri; Beyaz, Mor, Kırmızı ve Turuncu.Cep telefonu ve bilgisayar aksesuarlarından ev telefonlarına kadar uzanan ve tüketicinin ihtiyaçlarına göre sürekli gelişen bir ürün çeşitliliğine sahip Ttec, mevcut ürün ailesini yepyeni ürünlerle genişletmeyi sürdürüyor.

Bu sene bahar aylarında piyasaya sunulan Ttec Bubbles kulaklıklara 4 yeni renk daha eklendi. Daha önce pembe, mavi, siyah ve gri olmak üzere 4 farklı seçeneğiyle tüketiciye ulaşan Ttec Bubbles kulaklıklar, artık beyaz, mor, kırmızı ve turuncu renk severleri de mutlu edecek.

Kulaklığını çıkartmadan telefon konuşmanı yap 

Ttec Bubles’ın sunduğu özellikleri hatırlatmakta fayda var. Bunlardan özellikle biri, kullanıcıların günlük hayatına büyük kolaylık getiriyor. Tam dinlediğiniz şarkının en güzel yerinde telefon çalarsa Ttec Bubbles müziği otomatik olarak kesiyor ve kullanıcının tek tuşla telefon konuşmasını kulaklığı çıkartmadan yapmasını sağlıyor. Ayrıca yine aynı tuş ile şarkılar arası geçiş de yapılabiliyor.

Ttec Bubbles kulaklıklar Apple, Samsung, BlackBerry, HTC ve Sony cihazlarının tümüyle uyumlu.

Ttec Bubbles kulaklıkların tavsiye edilen satış fiyatı 79.00 TL. Ürünler, Turkcell satış noktalarında ve seçkin teknoloji mağazalarında tüketici ile buluşuyor.
ETİKETLER : ttec bubbles