Tüketici Elektroniği 08 EYLÜL 2016 / 11:00

reeder'dan beş yeni mağaza

Tablet ve akıllı telefon üreticisi reeder, yeni mağazalarını açtı. İzmir, Ankara, Antalya, Adana ve Samsun’da açılan beş yeni reederSTORE 1 Eylül günü aynı anda hizmete girdi.

Ziyaretçilerine sanal gerçeklik gözlüğü, 4K çekim yapan aksiyon kameraları, çocuk takip cihazları, akıllı kulaklık gibi ürünleri deneyimleme imkanı sunmayı hedefleyen reederSTORE'lar, bölgesel servis merkezi olarak da hizmet verecek. Mobil teknoloji alanındaki yatırımlarını sürdüreceklerini açıklayan reeder yetkilileri, bu mağazaların birincil amacının satış değil, tüketiciye dokunarak kişiye özel hizmet verebilmek, öneri ve görüşlerini birinci elden anlayabilmek olduğunu vurguladılar.  
ETİKETLER : reeder mağaza
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun