Tüketici Elektroniği 17 EYLÜL 2013 / 13:37

NFC teknolojisiyle dokun ve dinle

Bluetooth teknolojisine sahip ve uzun pil ömürlü yakın alan iletişimi (NFC) teknolojisine sahip hoparlörler, dilediğiniz yerde istediğiniz kadar kaliteli ve güçlü müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. 

Bluetooth teknolojisine sahip Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör, hareket halinde müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. 11 saatlik ömre sahip şarj edilebilir piliyle uzun süre elektrik kaynağı kullanmaksızın yüksek performansla müzik dinlemek mümkün.

Ayrıca Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi ile uyumlu cihazlarla müzik paylaşımını kolaylaştıran hoparlörün uyumlu çalışması çok kolay.  NFC donanımlı bir başka cihazla dokunduğunuz anda hoparlör kendiliğinden açılıyor ve müzik dosyaları gibi içeriklerin birkaç saniye içinde çalmasını sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun