Tüketici Elektroniği 15 ŞUBAT 2016 / 14:52

Kişiselleştirilebilir akıllı masa "TableAir"

Teknoloji geliştikçe, hayatımızdaki cihazların fonksiyonları genişliyor ve “akıllı” unvanına kavuşuyorlar. Akıllı masa TableAir de bu noktada karşımıza çıkıyor.

TableAir tasarımı ve içerdiği teknolojiler sayesinde, kullanıcısının sağlık kontrolünü yapabiliyor. Herhangi bir duruş değişikliğinde kişiyi uyararak, doğru pozisyonda çalışmasını sağlıyor.Aynı zamanda mesafe algılama monitörü bulunan TableAir, içerisinde yer alan sessiz elektronik motorları sayesinde, masanın boyunu kolaylıkla ayarlamanıza olanak sunuyor. Mesafe algılama monitörü masanın sağ köşesinde, akıllı bir düğme olarak yer alıyor. Kullanıcı buraya elini uzatarak, masanın boyunu ayarlayabiliyor. Masanın 100 kilograma kadar ağırlık taşıdığı belirtiliyor. TableAir’in iOS ve Android platformlarına uyumlu bir telefon uygulaması bulunuyor. Bu uygulama ile masanın kenarlarında yer alan LED’ler, kullanıcısının istediği renge dönüşebiliyor. Ürünün siyah, beyaz, kahverengi ve bordo olarak 4 renk seçeneği bulunuyor.  
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun