Tüketici Elektroniği 22 OCAK 2016 / 17:08

Holovit gelen görüntüleri holograma dönüştürüyor

Hologram teknolojisi yavaş yavaş evlerimizin içerisine girmeye başlıyor.

Microsoft HoloLens ile arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerine çalışmalar gerçekleştirirken, bir Kickstarter projesi olan HoloVit, ekrandan gelen görüntüleri holograma dönüştüren bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Jeff Deleon ve Sibel Stanz’ın hayata geçirdiği HoloVit, telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon gibi farklı ürünler için, farklı boylarda sunuluyor. HoloVit üzerinden kullanıcılar, video izleyebiliyor ve oyun oynayabiliyor. Kickstarter üzerinden fon toplayan ürünün hayata geçmesi için 5 bin dolar hedef belirlenmiş durumda. 3 gün kala hedefinin çok üstünde bağış toplayan cihazın, ön siparişini vermek için kullanıcıların en az 100 dolar ödemesi gerekiyor. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun