Tüketici Elektroniği 08 NİSAN 2014 / 09:36

Fotoğrafı "yollamak" da neymiş

35x Optik Zoom gücünde akıllı fotoğraf makinesi Samsung WB1100F Türkiye’de satışa sunuldu.

WB serisinin yeni üyesi aynı zamanda farklı zoom değerleri arasında hızlı ve kolay geçiş yapılmasını sağlayan hız kontrol özelliğine sahip. Hız kontrol butonu ile yönetilen bu özellik sayesinde, hareketli nesnelerin daha net görüntülenmesi sağlanıyor. Hız kontrol butonu, zoom yeteneğininve geniş çerçevede görüntüleyebileceğiniz Panoramik Mod’un etkinleştirilmesi için kullanılabiliyor.

Telefona değdir, fotoğrafı gönder

İleri teknoloji NFC ve Wi-Fi bağlantı özelliklerine sahip olan cihazda “Tag&Go” özelliği ile , sadece iki cihazın birbirine dokunuşuyla, WB1100F ve akıllı telefonların eşleştirilmesini sağlanıyor ve fotoğraf paylaşımı sağlanıyor. Ayar gerektirmeyen “Tag&Go” özelliği, fotoğraf makinesi ile akıllı telefonun sorunsuzca birlikte çalışmasını sağlıyor. Böylece fotoğrafları kolaylıkla aktarabilir, paylaşabilir ve yedekleyebilirsiniz. Photo Beam özelliği, fotoğrafları akıllı telefona anında aktarırken, Auto Share özelliği dosyaları otomatik olarak yedekliyor.

Cihazın “Remote Viewfinder” özelliği ise kullanıcıların eşleştirilmiş akıllı telefonu kullanarak WB1100F’e kumanda edebilmelerini sağlıyor. Mobile Link özelliğini kullanarak akıllı telefona aktarılacak dosyaları yönetmek de son derece kolay.

Cihazın ergonomik tasarımı siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle hem akıllı hem de pratik bir ürün olarak tanımlanmasını sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun