Tüketici Elektroniği 21 OCAK 2016 / 13:38

Elektrikli kaykay Go Board 25 kilometre hıza çıkabiliyor

Teknolojinin gelişmesiyle araçların, bisikletlerin bir bir elektrikli modelleri üretilmeye başlandı. Son zamanlarda en popüler olanlar ise elektrikli kaykaylar.

Elektrikli kaykay Go Board, kullanıcının denge merkezine göre hareket edip yönünü ayarlayabiliyor, hızlanıp yavaşlayabiliyor. Şirket, ürünün kullanımının artık çok kolay olduğunu ve düşmenin neredeyse imkansız olduğunu vurguluyor.
 
Güvenlik performansına sahip ürün, yeniden şarj edilebilir ve uzun ömürlü Original Samsung 2200P Lithium-ion bataryaya sahip. Eski modellerine göre daha hızlı olan Go Board, 25 kilometre hıza çıkabiliyor. Dengede  durmayı sağlayan gyroscope teknolojisine sahip cihaz, denge sağlayıcıları sayesinde vücut hareketlerini rahatlıkla alıgılayabiliyor. Cihazın aynı zamanda, telefonunuza bağlanıp müzik dinlemenizi sağlayacak, uzaktan kumandalı Bluetooth hoparlörü bulunuyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun