Tüketici Elektroniği 24 ARALIK 2015 / 11:28

Caruso hoparlörler tasarımıyla öne çıkıyor

Ünlü tasarım firmasının tasarladığı Caruso hoparlör Bluetooth teknolojisini kullanarak, kaliteli bir müzik deneyimi vadediyor.

İtalyan firma Miniforms için Paolo Cappello Design’ın tasarladığı “ Caruso” dolap görünümlü yapısıyla, hoparlör tasarımını farklı bir boyuta taşıyor.  Meşe ve ceviz ağaçlarından yapılan dolapların beyaz, siyah, gri, ahşap rengi seçenekleri bulunuyor.Tasarımın en ilgi çekici noktası doların ön cephesinde yer alan gramafonları andıran renkli hoparlörler. Bu hoparlörlerin kırmızı, sarı, beyaz, altın rengi ve yeşil seçenekleri bulunuyor. Bluetooth ile akıllı cihazlarla eşleşebilen Caruso, yüksek kaliteli ses sistemiyle kullanıcılarına başarılı bir müzik deneyimi vadediyor. 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun