Tüketici Elektroniği 02 TEMMUZ 2016 / 10:00

Canon'dan su altı kamerası, PowerShot D30

Canon’un suya, toza ve şoka dayanıklı kompakt modeli PowerShot D30, 25 metre derinliğe kadar su altında çekim yapabiliyor.

Canon’un kompakt ve dayanıklı dijital fotoğraf makinesi PowerShot D30, su geçirmezlik özelliği sayesinde 25 metre derinliğe kadar su altında çekim yapmayı sağlıyor. Zorlu koşullara uygun yapıdaki PowerShot D30 ayrıca, iki metreye kadar yüksekten düşmelerde darbelere dayanabiliyor. -10°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda kullanılabilmesi için donmaya karşı dayanıklı olan D30, tamamen toz geçirmez özelliğe de sahip.


Su altında etkili performans
Cihazda 12,1 Megapiksel CMOS sensörü ile DIGIC 4 işlemcisinin kombinasyonu olan HS System teknolojisi mevcut. HS System, su altı ortamlarının tipik özelliği olan düşük ışıkta etkili performans sunarken Su Altı modu ve Özel Beyaz Dengesi özellikleri derinlerdeki doğal renklere göre hızlı bir şekilde ayarlama yapmanızı sağlıyor. GPS özelliği, fotoğraf ve videoların konumunu etiketlerken kaydedici işlevi yolculuğun kaydını tutuyor.

Eldivenle kullanılabiliyor 
Geniş 460 bin nokta LCD ekrana sahip cihazdaki Günışığı Modu, maksimum parlaklık için daha yüksek güce sahip LED arka ışığını etkinleştiriyor. Dokunma Kontrollü etkin ekran eldivenle de kullanılabiliyor. Film Özeti özelliği her fotoğraf çekiminden önce dört saniyeye kadar kayıt yapıyor ve günün filmlerini bonus HD filminde birleştiriyor. Süper Yavaş Çekim Film ise hızlı hareketi yavaşlatıyor.
ETİKETLER : Canon PowerShot D30