Tüketici Elektroniği 01 EYLÜL 2016 / 16:48

Beko ürünlerini IFA'da sergiledi

Beko, 2 - 7 Eylül tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen IFA Fuarı’nda ‘Bugün için yenilik’ teması altında beyaz ve eşya küçük ev aletleri alanındaki yeni teknolojilerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Beko, IFA Fuarı’nda yeni ürettiği 251 farklı ürününü tüketicilerle buluşturuyor. ‘Bugün için yenilik’ konsepti ile hayata geçirdiği ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan şirket, aynı zamanda FC Barcelona yaptığı iş birliğiyle hayata geçirdiği ortak markalı yeni buzdolabını da tanıttı. Bunun yanında yapılan basın toplantısında Bed&Beko evinde bir hafta boyunca kalarak, ürünleri deneyimleyen Dört kişilik bir İngiliz aile bu deneyimlerini katılımcılara aktardı.

Öne çıkan ürün grupları arasında ise Split&Cook ve Surf Fırınlar, EverFresh+ 0°C özellikli soğutma çözümleri, IonGuard teknolojisi ile koku giderme özelliğine sahip yeni bulaşık makineleri, Beko AirTherapy teknolojisi ile çamaşır makineleri ve yine IonGuard teknolojisine sahip kurutmalı çamaşır makinesi gibi cihazlar yer alıyor.  Bunun yanında ankastre fırınlar, ankastre ocaklar, ankastre davlumbazlar, küçük ve akıllı ev aletleri, mutfak robotu, kahve çekirdeği öğütücülü espresso makinesi, SteamXtra Buhar istasyonlu akıllı ütü ve Silent Storm EcoSmart elektrik süpürgesi gibi ürünler de fuarda Beko’ya ayrılan bölümde kullanıcıların beğenisine sunuldu.
 
ETİKETLER : Beko IFA