Tüketici Elektroniği 08 ŞUBAT 2016 / 15:28

3 boyutlu akıllı LED lamba "Title Light"

Bir Indiegogo projesi olan Title Light, bize aydınlatma sistemlerinin geldiği noktayı gösteriyor.

Küp şeklinde tasarlanan Title Light'ın içerisinde 512 adet LED bulunuyor. Birbirleriyle uyum içerisinde çalışan LED’ler birçok renk seçeneğiyle, kullanıcısının her türlü ruh haline ve bulunduğu ortama uyum sağlıyor. Ayrıca Title Light, 3 boyutlu görüntüler oluşturabiliyor.

Herhangi bir ara bağlantı ünitesine gerek kalmadan hem Bluetooth hem de Wi-Fi aracılığıyla iOS ve Android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlarla bağlantı kurabilen aydınlatma, özel uygulaması aracılığıyla oldukça ilginç yetenekler kazanıyor. İçerisinde hazır görüntülenebilir 3 boyutlu görüntüler bulunan Title Light, müzik ritimleriyle etkileşimli olarak kullanılabiliyor. Indiegogo üzerinden fon toplayan ürün, hedeflediği 30 bin dolarlık bağışı toplayarak, hayata geçmeye hazırlanıyor. Ön sipariş fiyatı 199 dolar olan Title Light’ın Eylül ayında satışa çıkacağı belirtiliyor. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun