İnceleme 13 ARALIK 2016 / 15:50

Acer Predator G3 Türkiye’de Satışa Çıktı!

Türkiye’de satışı başlayan Acer Predator G3  güçlü ve şık görünümüyle oyunculara hitap ediyor. Yeni zırhlı tasarımı, IceTunnel soğutma sistemi ile Predator G3 üst düzey bir performans sunuyor.

 

Acer'ın Predator serisi kolay erişilebilir kasa tasarımı ve 6. Nesil Intel Core işlemcilerle sistem gereksinimleri en yüksek oyunları dahi rahatlıkla oynatıyor! Dahili kulaklık yuvası ve cihazın ön tarafındaki kolay takıp çıkarılabilen genişleme yuvası gibi pek çok ayrıntı oyunculara özel tasarlandı.Creative Sound Blaster Cinema 2, oyunların ses algısını özelleştirmeye izin vererek görsel deneyimin yanında yüksek kalitede bir ses deneyimi yaşatmayı mümkün kılıyor. 

64 GB DDR4 RAM, 12 TB HDD depolama ve 512 GB SSD depolamaya sahip Predator G3 gerçekten güçlü bir donanıma sahip olduğu aşikar. Daha fazla genişletebilirlik için SD kart okuyucu ve fazlasıyla USB 3.0 bağlantı noktası da bulunmakta.

 

Dikkat çeken tasarım

 

İyileştirilmiş IceTunnel termal tasarımı soğutma etkisini geliştirirken, Predator G3'ün iyi performans sergilemesini sağlayarak ve aşırı ısınmasını önlüyor. Oyuncuların verileri hızla ve kolayca taşımaları / değiştirmeleri için Easy-Swap genişletme yuvası mevcut. Oyuncular aynı zamanda güvenlik için önemli verilerini kilitleyebilirler.  3 TB'a kadar sabit disk desteğiyle toplam 12 TB depolama alanına sahip Acer Predator G3’te  Tüm gerekli bağlantı noktaları mevcuttur ve sağ tarafa yerleştirilmeleri oyun oynamayı kolaylaştırır. 6. nesil Intel® Core™ işlemciler rakiplerinizi yenilgiye uğratmanız için üstün bir ortam oluşturur. En iyi model olan Intel® Core™ i7-6700 modeli 4GHz dört çekirdekli taban frekansına, 8MB önbelleğe ve 64GB'a kadar DDR4 RAM belleğe sahiptir.Predator G3, NVIDIA® GeForce® GTX680'den 2 kat daha iyi performansa sahip olan NVIDIA® GeForce® GTX980 ile donatılabiliyor. Tüm özellikleriyle akıcı oyun deneyimini daim kılmak isteyen Acer, Predator G3 için 5799 TL’lik fiyatı uygun görmüş.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun