Telekom 01 KASIM 2010 / 14:34

Western Digital medya oynatıcısını tanıttı

WD TV Live Hub Media Center sabit disk olmanın yanında bir medya çalar.

WD TV Live Hub Media Center sabit disk olmanın yanında bir medya çalar.


Western Digital, 1 TB ağ bağlantılı dahili sabit sürücüsü ile Full HD 1080p medya oynatıcı WD TV Live Hub'ı tanıttı. Kullanıcılara kişisel videolarını evlerindeki herhangi bir ekranda izleme olanağı sunan WD TV Live Hub Media Center, MKV, MP4 ve MOV gibi çok çeşitli video formatlarını destekliyor.

Bütünleşik, küçük ve sessiz sabit sürücü, kullanıcılara çoklu kaynaklardaki kişisel ortamlarını bir merkezde toplayıp, yüksek çözünürlükte net görüntü kalitesinde oynatım sağlıyor. Medya oynatıcıya; ağa bağlı PC ve Mac’lerdeki paylaşıma açık dosyaların yanı sıra harici sürücü, USB bellek, video kamera ve sayısal fotoğraf makinesi gibi farklı cihazlardan USB bağlantısıyla içerik aktarılabiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda yeni duyurulan My Book Live Home Ağ Bağlantılı Sürücü gibi bir DLNA/UPnP sunucusuyla ev ağ sürücüleri üzerinden video akışını sağlayabiliyor.

Aynı zamanda bir medya sunucusu olarak konumlandırılan ürün, yerleşik sabit diskten herhangi bir DLNA/UPnP uyumlu TV ya da çokluortam cihazına aralıksız akış sağlayabiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda WD TV Live Hub’larından iPad, iPhone veya Android akıllı telefonlarına üçüncü-parti uygulamalarıyla içerik akışı sağlayabiliyor.

WD TV Live Hub kullanıcılara fotoğraf ve videolarını yükleyebilme, anlık durum bilgilerini paylaşabilme, duvarlarını izleyebilme ve ağlarındaki arkadaşlarının en yeni haber akışını bütün olarak TV’de görebilmelerine olanak sağlıyor. Özelleştirilebilen medya oynatıcı, ekran arka planında ve kullanıcı arayüzünde, sık kullanılanları düzenleme ve içerik derecelendirmeleriyle kişiselleştirmeyi mümkün kılıyor.

WD TV Live Hub Media Center'ın tavsiye edilen satış fiyatı 199,99 dolar. Detaylı bilgi için www.wdc.com adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun