Telekom 16 EKİM 2012 / 15:41

Türk Telekom ve TTNET iletişim müdürleri yer değiştirdi

TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Lebin Ebru Çokişler Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atanırken, Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü Sinan Cem Şahin ise TTNET Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi.



Bir süre önce üst yönetimde değişiklikler yaşanan Türk Telekom'da iletişim bölümü yenilendi. Daha önce TTNET'te görev alan Lebin Ebru Çokişler, Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atanırken, Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü Sinan Cem Şahin ise TTNET Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi.

Daha önce Türk Telekom üst yönetiminde yaşanan değişiklikler için http://www.btnet.com.tr/58606-turk-telekom-ust-yonetiminde-yeniden-yapilanma-icin-dugmeye-basildi.html adresini kullanabilirsiniz.

Lebin Ebru Çokişler'i tanıyalım

Bornova Anadolu Lisesi’nin ardından İzmir 9 Eylül Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. 1992-1996 yılları arasında Show TV, Cine 5’te Program Koordinatörü ve Program Yapımcısı olarak çalıştı. 1996-2003 yılları arasında Turkcell’de Kurumsal İletişim Koordinatörü Kurumsal İletişim Müdürü ve Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. 2003-2007 yılları arasında Petrol Ofisi Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini üstlendi. Abdi İbrahim İlaç AŞ’nin Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün ardından 2008 yılında Ogilvy Halkla İlişkiler Genel Müdürü oldu. Çokişler, son bir yıldır kariyerine TTNET Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam ediyordu.

Sinan Cem Şahin kimdir?

1999 yılında Türk Ekonomi Bankası ile başladığı kariyerine basın sektöründe devam etti. 2003-2007 yılları arasında Sabah Gazetesi Ekonomi Muhabiri ve Takvim Gazetesi Ekonomi Müdürü olarak görev yaptı. 2007 yılından bu yana Türk Telekom’da çalışan Şahin’in kurum içindeki son görevi Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü idi. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Şahin’in ekonomi politikası alanında da yüksek lisansı bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun