Telekom 23 EYLÜL 2016 / 13:13

Türk Telekom Selfy’i duyurdu

Türk Telekom, yeni gençlik markası ‘Selfy’i duyurdu. Uygulama 25 yaş ve altındaki gençlere hitap ediyor.

Türk Telekom, gençlere hitap eden yeni markası Selfy’yi tanıttı. Bu yeni uygulamayla 25 yaş ve altındaki gençler, hayatlarına nasıl yön vermek istiyorlarsa iletişim ve eğlence tercihlerini de o yönde kişiselleştirebiliyorlar. Selfy’liler kendi iletişim alışkanlıklarıyla uyumlu paketlerin yanı sıra çeşitli marka işbirlikleriyle de yeme-içme veya giyim gibi alanlarda avantajlı fırsatları elde edecekler. 25 yaş ve altındaki Türk Telekom bireysel faturalı veya faturasız hat kullanan tüm gençler, mobil hatlarından SELFY yazıp 4545’e kısa mesaj (SMS) göndererek, Selfy dünyasına ücretsiz üye olabilecekler.
 
Uygulamayı kullananlar aynı zamanda Türk Telekom’un hayata geçirdiği Avatar Servisi’ni de deneyimleyecekler. Avatar Servisi ile cep telefonu ekranındaki operatör isminin bulunduğu alana, 15 karaktere kadar istenen bir ifadeyi yazmak mümkün oluyor. Bu hizmeti kullanmak için ise kullanıcıların DEĞİŞTİR yazıp bir boşluk bırakarak ekranın operatör ismi alanında görmek istediği, 15 karaktere kadar olan ifadeyi 4545’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekli.
 
Bunun yanında SelFy üyesi olanlar üç ay boyunca ücretsiz Tivibu Go Sinema ve Türk Telekom Müzik Premium üyeliği de kazanacaklar. Selfy’ye yeni gelen faturalı genç müşteriler “Selfy’den İnternet Dolu Kampanya” kapsamında 4GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 5 bin SMS içeren her şey dahil paketten ayda 25TL’ye faydalanabilecekler. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkını bitirenlere ise yalnızca 7TL’ye ek 2GB internet kullanımı tanımlanabilecek. Bunlara ek olarak, Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na kayıt olarak geceleri 00:00-06:00 arası geçerli ek 3GB cepten internetten de 6 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecek. Faturasız Selfy’liler bunlara ek olarak hatlarına aylık 30 TL veya üzeri yükleme yaptıklarında ücretsiz 1GB data kullanım hakkı da elde edecek.
ETİKETLER : Türk Telekom Selfy
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun