Telekom 02 ARALIK 2009 / 12:59

Toshiba kapasiteyi yükseltti

Geçtiğimiz senenin sonunda yeni USB bellek serisini satışa sunan Toshiba'nın yeni ürün serisi farklı tasarımı ve sıra dışı performansı ile raflardaki yerini aldı.

Geçtiğimiz senenin sonunda yeni USB bellek serisini satışa sunan Toshiba'nın yeni ürün serisi farklı tasarımı ve sıra dışı performansı ile raflardaki yerini aldı.


Toshiba'nın en yüksek kapasitesi 16GB olan bellek serisi yenilendi. Yeni belleklerin okuma hızı şimdi daha yüksek, ayrıca kapasite seçenekleri arasına 32GB da eklendi.2009'un son çeyreğinde piyasaya sürülen Toshiba'nın yeni 32GB TransMemory flash sürücüsü, 21MB/s'ye kadar okuma hızı ve 3.9Mbayt/s'ye kadar yazma hızı sunuyor. Tümleşik ReadyBoost işlevselliği, USB belleği geçici dosyaları kaydetmek için kullanma yoluyla kullanıcıya Microsoft Windows 7 ve Microsoft Windows Vista ile çalışan bilgisayarların sistem yanıt hızını arttırma imkanı sağlarken, karşıdan yüklenebilir parola koruması da önemli verilerinin güvenliğini sağlıyor. Toshiba Readyboost özellikli USB bellekler 4GB, 8GB, 16GB kapasite seçenekleri ile satışa sunuluyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun