Telekom 16 EYLÜL 2013 / 15:30

Plaza çalışanları koşuyor

Telekom şirketleri spor aktivitelerini desteklemeye devam ediyor. Vodafone Türkiye'nin ana sponsorluğunda İstanbul Champions tarafından bu yıl düzenlenmeye başlanan Vodafone İstanbul Champions Running Şirketler Arası Koşu'nun ikincisi 22 Eylül Pazar günü gerçekleşecek.

Vodafone'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin öncü şirketleri, 6 kilometrelik koşu için Belgrad Ormanı'nda 22 Eylül'de bir araya gelecek.

İstanbul Maratonu'na hazırlık

17 Kasım’da koşulacak Vodafone İstanbul Maratonu’na hazırlık niteliğindeki Vodafone İstanbul Champions Running ile şirket içi takım ruhunun pekiştirilmesi hedefleniyor. 26 Mayıs'taki ilk koşuda olduğu gibi, 22 Eylül'deki ikinci koşuda da en hızlı takım, en hızlı kadın ve en hızlı erkek yarışmacılar ödüllendirilecek.

Her plaza çalışanı sporcurcudur

İş dünyası Şirketler arası rekabet ortamının dostane bir şekilde teşvik edilmesi amacıyla İstanbul Champions tarafından hayata geçen "Her plaza çalışanı sporcudur" sloganıyla gerçekleştiriliyor.Her şirket en az 5, en fazla 20 kişi ile katılabilecek. 6 kilometrelik parkuru tamamlayan takımlar arasından en kısa sürede parkuru bitiren takım şampiyon olacak. Pek çok ödülün yanı sıra en hızlı kadın ve erkek koşucu, New York Maratonu'nu yerinde izleme şansını yakalayacak.