Telekom 21 ARALIK 2009 / 15:43

LaCie yeni modelleriyle Türkiye'de

Index, tasarımıyla göz dolduran LaCie taşınabilir disklerin yeni modellerini Türkiye''de satışa sundu.

Index, tasarımıyla göz dolduran LaCie taşınabilir disklerin yeni modellerini Türkiye''de satışa sundu.


Index Bilgisayar, LaCie markasının Philippe Starck imzalı tasarımı olan yeni taşınabilir disklerini Türkiye pazarında dağıtmaya başladı. LaCie'nin ünlü tasarımcı Philippe Starck ile yaptığı işbirliği sonucunda ortaya çıkan LaCie Starck Masaüstü Taşınabilir Disk ve LaCie Starck Mobil Taşınabilir Disk, kullanıcılarına teknolojisinin yanı sıra estetik tasarımıyla da hitap ediyor. Yeni ürünlerde Starck'ın ikonik imzasının dışında tasarımın her bileşeniyle ortaya konan bir zeka bulunuyor.

Tasarımcı Philippe Starck'ın yorumlarına göre, "Teknolojik dehalar, henüz sınırları bilinmeyen inanılmaz bir güç ile katlanarak artıyor. Bu taşınabilir disklerin mükemmel geometrik şekilleri içinde, magma yapısı ardına gizlenmiş hazır bir güç saklanıyor. Dış görünüşünde akkor haline gelmiş magmayla sembolize edilen üstün bir gücün, yol gösterilen bir özgürlüğün yansıması bulunuyor. Yoruma açık, ama gizem baki kalıyor".

Starck'ın tasarım felsefesini tamamlayan ise dokunmaya yanıt veren akıllı yüzey. Yalnızca LaCie Starck masaüstü taşınabilir diskte bulunan bir özellik olarak, tek bir parmak dokunuşunuzla istediğiniz uygulamayı açabiliyor, dokunmaya duyarlı yüzeyi özelleştirebiliyorsunuz.

LaCie Starck Masaüstü Taşınabilir Disk 1 TB ve 2 TB kapasite seçeneklerinde, LaCie Starck Mobil Taşınabilir Disk ise 320 GB ve 500 GB kapasite seçeneklerinde bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun