Telekom 07 MAYIS 2010 / 11:33

Korsan karşıtı Flash bellekler

Kingston, içerik koruma ve güvenliği konusunda sertifika aldı.

Kingston, içerik koruma ve güvenliği konusunda sertifika aldı.


Kingston İçerik Dağıtım ve Depolama Derneği'nden (CDSA) İçerik Koruma ve Güvenliği akreditasyonu elde etti. Dernek böylece, Kingson'ı denetim işleminden geçen ilk Flash bellek tedarikçisi ilan etti.

CDSA'nın İçerik Koruma ve Güvenlik Standardı programı; eğlence medyasının ve içerik güvenliği yönetim sürecinin kurulmasına, uygulanmasına, izlenmesine, sürdürülmesine ve iyileştirilmesine yardımcı olarak, fikri mülkiyetin ve ilgili diğer varlıkların daha iyi korunması için geliştirildi.

Konuyla ilgili CDSA Anti-Korsan ve Uyumlu Programlar Uluslar Arası yöneticisi Linda Dyson "Kingston'ın CDSA İçerik Koruma ve Güvenliği akreditasyonu elde etmiş olması, içeriklerin önümüzdeki yıllarda tüketicilere dağıtımında oluşacak değişikliklere karşı programımızın esnekliğini yansıtmaktadır" dedi. Ayrıca Dyson, Kingston'ın içerik güvenliği konusundaki yaklaşım ve uygulamalarında gösterdiği başarıyı, içerik depolama ve dağıtım teknolojisinde yeni bir yaklaşım getiren pro aktif öncülüklerini kutladıklarını söyledi.

Kingston son olarak Kingston DataTraveler USB Flash sürücü seri numaralı Sony Pictures Home Entertainment konser belgeseli olan "Michael Jackson's THIS IS IT"'i sınırlı sayıda üretmiş, diğer yandan Kingston hem Star Trek hem de Transformers filmlerinin USB Flash sürücüleri için Paramount Digital Entertainment ile birlikte çalışmıştı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun