Telekom 27 EKİM 2010 / 08:48

Kingston microSDHC kartlar 32GB’a yükseldi

32GB kapasiteli bellek kartı USB okuyucular ile kullanıcılara sunuluyor.

32GB kapasiteli bellek kartı USB okuyucular ile kullanıcılara sunuluyor.


Kingston Technology’e bağlı Flash bellek firması olan Kingston Digital Inc, akıllı telefonlara yönelik 32 GB microSDHC Class 4 kartını satışa çıkardığını duyurdu.

Akıllı telefonların ek depolama ihtiyacı düşünülerek yaratılan Kingston’ın 32GB microSDHC kartı ile 29 bine yakın fotoğraf, 6 binden fazla şarkı ve 2 bin dakikalık video depolanabiliyor. SD ve miniSD uyumluluğuna sahip Kingston’ın 32GB microSDHC kart, bir adaptör yardımıyla birden fazla cihazda kullanılabiliyor. Ayrıca Kingston 32GB microSDHC kartları daha elverişli veri transferleri yapılabilmesi için küçük USB okuyucular ile kullanıcılara sunuluyor.

Kartın Class 4 logosu, yazma hızının 4 MB/saniye altına inmediği anlamına geliyor. 153 dolardan satılan kart, SD adaptörle birlikte 155 dolara satın alınabiliyor.

Ömür boyu garanti süresi olan kart HTC Evo 4G ve Shadow; Motorola Droid X; RIM Bold 9000 ve Samsung Instinct gibi telefonlarda da test edildi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun