Telekom 01 KASIM 2009 / 09:26

HP'den KOBİ'lere depolama çözümleri

HP, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönetim, devamlılık ve büyüme konularında destek olan HP Total Care portföyünü genişletiyor.

HP, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönetim, devamlılık ve büyüme konularında destek olan HP Total Care portföyünü genişletiyor.


KOBİ'lerin veri depolama, güvenlik ve paylaşım ihtiyaçlarını HP StorageWorks X500 Data Vault ve HP StorageWorks X3000 serisi ürünleri ile daha etkin ve yönetilebilir kılan HP, güvenilir bir ağ altyapısı için de POE destekli HP ProCurve 1810G Switch serilerini sunuyor.

"Küçük boyuttaki işletmeler herhangi bir kayıp halinde veriyi çabucak geri getirebilecek depolama teknolojilerine ihtiyaç duyuyor" diyen HP Türkiye Veri Depolama Ürün Yöneticisi Selçuk Öznal, HP StorageWorks Data Vault serisinin sınırlı teknoloji kaynakları ve bütçeleri olan küçük boyuttaki işletmelerin veri koruma ve dosya paylaşımı ihtiyaçlarını karşıladığını, bunu yaparken de uygun fiyat ve kolay kurulum sunduğunu söyledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun