Telekom 19 EYLÜL 2016 / 14:44

Hindistan'da büyümeyi hedefliyor

Defne Telekomünikasyon Ekim 2016‘dan itibaren Hindistan’da büyüyen kadrosuyla Defne Technologies India ticari kimliği altında çalışmalarını sürdürecek.

Defne Telekomünikasyon, Hindistan ve çevre ülkelerde büyümeyi hedefliyor. Altı yıldır Hindistan’daki mobil operatörlerine hizmet veren Defne Telekomünikasyon Ekim 2016‘dan itibaren Defne Technologies India ticari kimliği altında çalışmalarını sürdürecek.

Bölgedeki müşterilerine daha yakından ve daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Defne Telekomünikasyon Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu, “Hindistan çok büyük bir pazar. Yaklaşık 1,28 milyar nüfusu olan Hindistan’da 10’dan fazla mobil operatör ve 1 milyardan fazla mobil abone bulunuyor. Defne Telekomünikasyon olarak sektörün en dinamik ülkelerinden Hindistan’da altı yıldır artan pazar payımız ve yenilikçi ürün portföyümüz ile hizmet veriyoruz. Bu yıl yatırımlarımızı daha da arttırıyoruz. Hindistan ofisimizi büyütüp, çalışan sayımızı beş kat arttırmaya karar verdik. Yeni fırsatları daha hızla değerlendirmeyi hedefliyoruz. Hindistan’da yapacağımız yatırımlar ile yıllık gelirimizin yüzde 80’i olan yazılım ihracatımızı iki yıl içinde yüzde 100 oranında arttırmayı hedefliyoruz’’ dedi.

Defne Telekomünikasyon Hindistan’da Defne Technologies India Pvt Ltd. ticari kimliği altında 807, 8th Floor, Ithum Tower A, Plot No A 40, Sector 62, Noida (UP) 201301, India adresinde hizmet vermeye devam edecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun