Telekom 20 NİSAN 2010 / 08:39

Exper'den KOBİ'lere sunucular

Exper, KOBİ'lere uygun fiyatlı sunucu sağlanması için kampanya yapıyor.

Exper, KOBİ'lere uygun fiyatlı sunucu sağlanması için kampanya yapıyor.


Yerli bilgisayar üreticisi Exper, tüm işletmelerin sunucu sahibi olmasını hedefliyor. Özellikle Focus serisi bilgisayarlar ile beklentilere cevap veren Exper, tüm işletmelere PC fiyatına sunucu sahibi olma fırsatı sunuyor.

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Exper, her ölçekteki işletme için önemi her geçen gün artan sunucu ihtiyacını, Focus serisi ürün yelpazesi ile karşılamayı hedefliyor.

İşletmeler için, veri güvenliği ve iş sürekliliğinin öneminin giderek arttığını, tüm işletmelerin işlerini Focus serisi sunuculara tereddütsüz emanet edebileceklerini söyleyen Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, "Fiyatların yüksek olması nedeniyle bugüne kadar kendi sunucusu yerine, PC'leri kullanmak zorunda kalan işletmeler için yeni bir kampanya başlattık. ‘Sunucusu olmayan işletme kalmayacak' gibi iddialı bir sloganla yola çıkıyoruz ve bunu başaracağımıza inanıyoruz. 999 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz ürünlere sahip olan KOBİ'ler, büyük işletmeler için üretilen işletim sistemlerini satın almak zorunda kalmayacak. Ayrıca, Microsoft Server 2008 Foundation işletim sistemiyle satışa sunulan Exper Focus serisi sunucu ürünlerimizde, işletmelerin 15 kullanıcıya kadar ekstra lisans ücreti ödemeleri de gerekmeyecek" açıklamasını yaptı. Ayrıca Korkusuz, kampanya kapsamında işletmelerin kredi kartına 12 taksitle sunucu sahibi olabileceklerinin altını çizdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun