Telekom 17 EYLÜL 2008 / 11:08

Dizüstüne 500 GB sabit disk kapasitesi!

Western Digital, dizüstü bilgisayarlar ve taşınabilir depolama araçları için tasarladığı 500 ve 400 GB kapasiteli Scorpio Blue sabit diskleri 15 Ekim’de satışa sunuyor.

Western Digital, dizüstü bilgisayarlar ve taşınabilir depolama araçları için tasarladığı 500 ve 400 GB kapasiteli Scorpio Blue sabit diskleri 15 Ekim’de satışa sunuyor.


Yeni WD Scorpio Blue SATA sabit disk sürücülerinde WhisperDrive teknolojisi kullanılıyor. WD, bu teknolojinin gelişmiş algoritması sayesinde Scorpio Blue sabit disk sürücülerinin, pazardaki 5400 RPM hız ve 2.5 inç boyutundaki en sessiz sürücülerden biri olacağını öne sürüyor. Scorpio Blue’lardaki ShockGuard teknolojisi sürücüdeki mekanik parçaları ve plaka yüzeyini korumak için geliştirilmiş. Bu teknoloji, mobil ve dizüstü bilgisayar uygulamalarının ihtiyacı olan en üst seviyedeki kombine şok tolerans şartlarını karşılayacak şekilde yerleşik yazılım ve donanım kombinasyonlarını kapsıyor. WD Scorpio Blue 500 GB’ın diğer bir özelliği de, güç tüketimi, ses ve sarsıntıyı azaltmak için en uygun arama hızını hesaplayan IntelliSeek teknolojisine sahip olması.www.wdc.com


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun