Telekom 04 MAYIS 2009 / 14:29

Depolama sistemlerine garanti

NetApp depolama sistemlerini sanallaştırma garantisi kapsamına alıyor.

NetApp depolama sistemlerini sanallaştırma garantisi kapsamına alıyor.


NetApp, müşterilere ait mevcut depolama yatırımlarının değerini artırmak amacıyla halihazırda kurulu olan sistemlere yönelik Garanti Programı’nı duyurdu. Marka, Eylül 2008’de tanıtılan mevcut Sanallaştırma Garantisi Programı’nı sunmuştu. Şimdiyse buna ek olarak müşterilerine, NetApp V-Series ve tekilleştirme teknolojisinin kullanımıyla sanal sunucu ortamları için kullanılan NetApp markasına sahip olmayan birincil depolama uygulamalarının kapasitesinde yüzde 35 oranında azaltacak bir garanti sunuyor. Kullanıcılar, Sanallaştırma Garantisi Programı’yla tasarruf yöntemlerine yenisini katacak. Klasik depolama dizileriyle karşılaştırıldığında, NetApp depolama uygulaması ile VMware, Citrix ve Microsoft sanal ortamlarında yüzde 50 daha az depolama alanı kullanacakları garantiden yaralanabilecek. Ayrıca, EMC, IBM, HP veya HDS depolama sistemlerine sahip olan müşteriler NetApp V-Series ile birincil verilerinin yedek kopyalarının kapladığı alanı en az yüzde 35 oranında azaltabilecek.


Böylece NetApp müşterileri, mevcut depolama altyapısının farkına varamadıkları potansiyelle kullandıkları verimsiz sistemler üzerinde daha yüksek bir depolama kapasitesi elde edebilecekler. Sanal sunucu ortamları için eksiksiz depolama verimliliği teknolojilerini sunan NetApp, müşterilerin sahip olduğu değerli verilerin korunmasının artırılmasına, daha az depolama alanı satın almalarına ve genel olarak veri merkezlerinin enerji, yer ve soğutma maliyetlerinin azaltılmasına katkıda bulunuyor.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun