Telekom 09 ŞUBAT 2010 / 09:23

ABH Hosted Exchange ile Güvenli ve Sürekli İletişim

Küçük, orta veya büyük ölçekli şirketlerin ofis içinde kullandıkları kurumsal dijital iletişim araçları, her gün yeni uygulamalar ve yeni imkanlar barındırıyor.

Küçük, orta veya büyük ölçekli şirketlerin ofis içinde kullandıkları kurumsal dijital iletişim araçları, her gün yeni uygulamalar ve yeni imkanlar barındırıyor.


Yeni teknolojiler iş hayatına girerken konuşulacak yeni konular da beraberinde geliyor. Bunlardan en önemlileri şirket içi dijital iletişim ve güvenlik. Birçok firma tarafından pek bilinmese de artık şirket sahiplerinin veya üst düzey yöneticilerin dikkat etmesi gereken güvenlikle ilgili bir kanun var. 5651 sayılı kanuna göre; İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi için şirketlerindeki iletişimi log'lamakla yükümlüler. Kanuna uygun bir çalışma hayatının yanı sıra kurum içindeki dijital iletişimde güvenlik işin sürekliliğini de yüksek düzeyde etkileyecektir. Şirket içi iletişim kurmanızı sağlayan sistemler ne kadar güvenli? Bilgilerinizi barındıran sunucu ne kadar güvenli? İş performansınızı ve gelecek hedeflerinizi doğrudan etkileyecek bu konuyla ilgili sorunları çözerek, küçük bir hareketle büyük sonuçlara ulaşabilirsiniz. Anadolu Bilişim Hizmetleri'nin Hosted Exchange (Exchange Barındırma) hizmetini kullanarak iş yaşamınızda yepyeni, güvenli bir sayfa açabilirsiniz. Antivirüs ve Antispam uygulamalarını ücretsiz içeren güvenli mesajlaşma sistemi ve senkronize zaman yönetimi uygulamasıyla vizyonu geniş iş planlarını hayata geçirmek çok daha kolay, kaygısız ve keyifli olacak.Peki, Neden ABH Hosted Exchange?Hosted Exchange, her şeyden önce şirket çalışanlarının senkronize ve daha üretken çalışmasını sağlayan ve böylece zaman yönetimini kolaylaştıran bir yapıya sahip. Edinilen hizmet paketiyle birlikte gelen ücretsiz kurumsal antivirüs ve antispam hizmeti sayesinde güvenli bir mesajlaşma ortamı sağlıyor. En önemli özelliklerinden biri ise exchange sunucusunun şirket içinde bulundurulmasına göre çok daha ekonomik bir hizmet. Anadolu Bilişim Hizmetleri'nin uzmanlığıyla iş süreçleri aksamadan sorunsuz ve devamlı şekilde devam ediyor. Tüm e-posta hesapları günlük ve otomatik olarak yedeklendiği için e-postalar ve veriler asla kaybolmuyor.Üstelik ABH Hosted Exchange hizmeti, Microsoft Exchange Server 2007 ve Microsoft Windows Server 2003'ün R2'yi temel aldığı mesajlaşma çözümlerini içeriyor.* Bu bir Advertorial içeriktir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun