Telekom 17 OCAK 2010 / 10:11

A-DATA'dan dijital cep günlüğü

2 santimden az kalınlığı ve sarmal USB kablosuyla CH94 cebinize kolayca sığıyor.

2 santimden az kalınlığı ve sarmal USB kablosuyla CH94 cebinize kolayca sığıyor.


A-Data, yeni taşınabilir sabit disklerini duyurdu. Bir cep günlüğünü andıran CH94'ün ergonomik ve şık yüzeyi, yumuşak dokusuyla elinizde gerçek bir günlük taşıyormuş gibi hissetmenizi sağlıyor. Rahat ve kolay taşınabilirliği sayesinde CH94, sürekli hareket halinde olan kullanıcılara mükemmel şekilde eşlik ediyor.

CH94, 250GB'tan 640GB'a kadar farklı kapasitelerde ve siyah, beyaz, pembe, deniz mavisi olmak üzere dört renk seçeneğiyle sunuluyor. Yüksek hızlı USB 2.0 arayüzü ve en yeni işletim sistemlerinin tümü için ‘tak-çalıştır' özelliği bulunuyor. A-DATA taşınabilir HDD kullanıcıları, ücretsiz olarak HDDtoGO, OstoGO yazılımlarını ve Norton Internet Security 2010'un 60 günlük deneme sürümünü indirebiliyor ve birkaç tıklamayla gelişmiş bir mobilitenin ve güvenliğin keyfini çıkarabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun