Teknoloji Ekonomisi 03 TEMMUZ 2012 / 10:32

Zyxel, dağıtım ağını elFA'yla genişletiyor

Zyxel Türkiye, profesyonel kablosuz ağlar ve ağ anahtarları ürünleri dağıtım ağını elFA Bilgi ve İletişim Sistemleri ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle genişletmeyi amaçlıyor. Katma Değerli Distribütör programı çerçevesinde iş ortaklarına kusursuz bir hizmet bütünü sağlama olanağı bulmayı amaçlayan Zyxel, bu işbirliği doğrultusunda bu amacını gerçekleştirmek istiyor.

Konuyu değerlendiren Zyxel Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, şirket olarak hedefleri dahilinde hayata geçirdikleri KDD programıyla rekabete yeni bir boyut getirmenin yanı sıra sunulan hizmet kalitesini arttırmak istediklerini dile getirdi. Tarhan, günümüzde her şeyin IP ve internetle entegre olduğunu belirtirken, tüm sektörlerde bilişim tenolojileri ve internet güvenliğiyle ilgili ihtiyaçların arttığını ifade etti. Bu doğrultuda güçlü bir teknik kadroya sahip dağıtım sistemine ihtiyaçlarının arttığına değinen Tarhan, bu çerçevede gerekli kadroya sahip, önemli yatırımlar yapan elFA ile aynı ortak vizyonda buluştuklarını vurguladı.

Anlaşmayı değerlendiren elFA Bilgi ve İletişim Sistemleri Genel Müdürü Fatih Yıldırım, şirket olarak müşterilerinin bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını en iyi şartlardan sağlamak istediklerini söyledi. Yeni anlaşmayla birlikte Zyxel ile yaptıkları uzun yıllara dayanan başarılı projelerini bir adım ileri taşıdıklarını vurgulayan Yıldırım, bölgedeki iş ortaklarımızla pazarı genişletip elFA’nın kanıtlanmış proje ve çözüm becerisini nihai kullanıcıya ulaştırmak istediklerinin altını çizdi.