Teknoloji Ekonomisi 06 MART 2012 / 16:25

Yılın finans ve bankacılık etkinliği 27 Mart'ta

Ekonominin kilit araçlarının başında gelen bankalar ve finans kuruluşlarının teknoloji yatırımlarına yön verme amaçlı düzenlenen “Finans ve Bankacılık” başlıklı Bthaber Platform etkinliği 27 Mart tarihinde İstanbul'da düzenlenecek. İstanbul Grand Cevahir Hotel ‘de gerçekleştirilecek etkinlikte finans sektörünün gelişiminde ve rekabette bilişimin rolü ele alınacak. Bunun yanı sıra, bankacılık ve finans teknolojilerinde yeni eğilimler konuşulacak.

Tüm gün sürecek olan etkinlik kapsamında; “Finans Alanındaki Yeni Eğilimler ve Teknolojinin Buna Verdiği Yanıtlar” ve “Finans Kuruluşlarının Gelişiminde Bilişim Teknolojilerinin ve CIO’un Rolü” başlıklı iki panel yer alıyor. Şirket temsilcilerinin sunumlarında; “BT Hizmet Yönetiminde Verimlilik”, “Belgenin Şubeden Merkeze Yolculuğu”, “COBIT Çerçevesinde Varlık Bazlı Risk Analizi”, “Yeni TEB Yeni Hayat: ‘Qlik’le Gör’ ” ve “Gelirleri Arttırmak ve Maliyetleri Düşürmek İçin Servis Kanallarında Yeni Uygulamalar” ile Gelecek Teknolojiler ve Finans Dünyası üzerindeki etkileri ele alınacak.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin rekabetçi sektörlerinin yöneticileri ve karar vericileri, akademisyenler, bağımsız danışmanlar, çözüm ortaklarının katılımıyla, işlenen konunun mevcut durumunu ve geleceğini etkileşimli bir ortamda tartışma imkanı bulacaklar.

Accenture’ın etkinlik sponsorluğu yaptığı etkinlikte, Biznet, Mirsis, Paperwork ve Qlikview şirketleri Platform Sponsorları, Veripark ve Votech başarı öyküsü sponsorları ve Endersys tanıtım alanı sponsoru olarak yer alacak.
YORUMLAR
08 MART 2012 / 01:16 0 0
etkinlige nasil katilabiliriz?