Teknoloji Ekonomisi 28 AĞUSTOS 2013 / 16:44

XBox Live yerel para birimine geçiyor

Xbox Live üyelerine platform tarafından sunulan içeriklere çok daha kolay erişebilme olanağı sağlanacak.


Microsoft, Xbox 360 için yeni Xbox Live güncellemesi kullanıcıların hesaplarındaki puanları veya hediye kartlarıyla ekleyecekleri yeni puanları yerel para birimine piyasa değerine eşit veya daha yüksek miktarda olacak çevrilmesini sağlayacak. Microsoft’un sunduğu oyun, uygulam, HD filmler, TV programları ve diğer zengin içeriklere ulaşmak daha kolay olacak.

Türkiye’de lira üzerinden düzenlenecek olan Xbox hediye kartları, perakende mağazalarından veya ilgili web sitelerinde satın alınabilecek. Geçiş süreci boyunca üyeler Microsoft Points kartları ve kodları satın almaya ve kullanmaya devam edebilecek bu sürede yüklenen paralarsa 2015 yılı Haziran ayına kadar kullanılabilecek.

Piyasadaki mevcut kodların ne zamana kadar kullanılabileceği gelecek günlerde açıklanacak.
ETİKETLER : xboxlive
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun