Teknoloji Ekonomisi 25 EYLÜL 2012 / 18:29

TTNET ve Bilginet verimli e-ticaret kampanyası başlattı

TTNET, Bilginet'le işbirliğiyle başlattığı kampanyayla birlikte müşterilerine “KOBİ e-ticaret” ve “Eko e-ticaret” paketleri, 7/24 satış yapma imkanı, verimlilik, düşük maliyet ve rekabet avantajı sağlıyor. E-ticaret paketleri ile 7/24, zamandan ve mekandan bağımsız hareket ederek geniş kitlelere ulaşma şansı elde edecek kullanıcılar, iş süreçlerini etkinleştirerek günlük işlerin takibinde verimlilik elde edebilecek ve maliyetlerini düşürebilecekler.

KOBİ ya da EKO e-ticaret paketlerini satın alan müşteriler de, e-ticaret yazılımı sayesinde, çevrimiçi dükkanlarını farklı tema alternatifleri arasından seçtikleri görsellikte müşterilerinin beğenisine sunabilecekler. Müşteriler, buradan çevrimiçi ürün, sipariş ve satış yönetimi yapabilecekleri gibi, ücretsiz paket kurulumu, çeşitli ödeme alternatiflerinin entegrasyonu, trafik, sunucu barındırma, ürün sergileme, içerik yönetimi modüllerinin yer aldığı paketlere özel avantajlı fiyatlarla ulaşacaklar.

“KOBİ e-ticaret paketi” ile birlikte müşteriler,  B2C e-ticaret modülü, paket kurulumu, sistem kurulum eğitimi, çevrimiçi eğitim videoları, 1 adet .com/.net/.org. alan adı, standart sunucu barındırma, 30 GB./ay trafik, 1 GB. web alanı, en fazla 50 adet e-posta hesabı, 128 bit rapid SSL, aylık 7 adet ticket desteği, 1 adet sanal pos kurulum hizmeti, Pay Pal ödeme entegrasyonu, aktif/pasif 4000 adet ürün sergileme, içerik yönetimi, zoom modülü, tasarım esnekliği, gelişmiş SEO uyumluluğu, sınırsız ödeme tipi tanımlayabilme, gelişmiş rapor modülü, 250 lira değerinde Google Adwords kupon hediyesi, Markmost ve 1000 Euromessage gönderim hediyesine sahip oluyorlar.

“EKO e-ticaret paketi” ise müşterilere, B2C e-ticaret modülü, paket kurulumu, sistem kurulum eğitimi, çevrimiçi eğitim videoları, 1 adet .com/.net/.org alan adı, standart sunucu barındırma, 7 GB./ay trafik, 250 MB. web alanı, 5 adet e-posta hesabı, 128 bit rapid SSL, aylık 3 adet ticket desteği, Pay Pal ödeme entegrasyonu, aktif/pasif 1000 adet ürün sergileme, içerik yönetimi, tasarım esnekliği, SEO uyumluluğu, rapor modülü, 250 lira değerinde Google Adwords kupon hediyesi ve Markmost sunuyor.

“KOBİ e-ticaret paketi”ni yıllık 775 dolar yerine 595 dolardan satın alabilecek olan müşteriler, “Eko e-ticaret” paketine de yıllık 325 dolar fiyatla sahip olabilecekler.

Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler bu adres üzerinden, ürün satın almak isteyenler de bu adresten yararlanabilecekler.
ETİKETLER : bilginet e-ticaret ttnet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun