Teknoloji Ekonomisi 08 KASIM 2012 / 14:41

TTNET ürünlerini Arena Bilgisayar satacak

TTNET ürünlerini Arena Bilgisayar satacak

Açıklanan işbirliği kapsamında Arena Bilgisayar’ın Türkiye genelindeki 8 bini aşkın aktif satış noktası, TTNET ürünlerinin satışını yapacak.Yapılan işbirliği çerçevesinde, TTNET’in internet, telefon ve eğlence hizmetlerinin ve cihaz kampanyalarının satışı Arena Bilgisayar’ın 8.000’i aşkın aktif satış noktasından yapılabilecek.

Arena Bilgisayar Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsu, “TTNET’e yüksek kaliteli hizmet platformunu sağlayabilecek altyapıya sahibiz. TTNET ile yaptığımız bu anlaşma ile ürün portföyümüzü geliştirirken, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimize de önemli bir katma değer sağlamış oluyoruz” dedi.

İnternetin günümüzde bilgiye ulaşmanın en önemli kaynağı olduğunu vurgulayan Tüzünsu sözlerine şöyle devam etti:

“BTK’nın internet kullanım verilerine bakarsak son araştırmaya göre 2012 yılının ilk 6 ayında geniş bant abone sayısı 18 milyona çıkmış. Bu sayı ilerleyen dönemde hızla artmaya devam edecek. Ülkemizin bilgi toplumuna dönüşümü yolunda internet kullanımının yaygınlaşması önemli bir role sahip. Bu dönüşümü destekleyen bir firma olarak yaptığımız anlaşma ile TTNET ürünlerinin Türkiye’nin tüm illerine en hızlı şekilde ulaştırılmasına destek olacağız. Yıllara dayanan deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz ile TTNET’e katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.