Teknoloji Ekonomisi 13 EKİM 2011 / 17:26

Servus Grubu bu toplantıyla tazelendi

Servus, 22’nci yılına özel olarak düzenlediği toplantıda grubun başarılı çizgisinin gelecekteki istikrarı ve büyüme hedefleri için aldığı kararları açıkladı.‘Türkiye’nin Sistem Entegratörü’ sloganıyla 22 yılı geride bırakan Servus, 8 Ekim’de İstanbul’da bir toplantı düzenledi. 22 yılın değerlendirmesinin yapıldığı ve şirketin tüm çalışanlarının katıldığı toplantıda Servus Yönetim Kurulu Başkanı Osman Edin, şirketin 22 yıllık geçmişindeki başarılarına değinerek, Servus’un Türkiye Fortune 500’de yer alan, 850’den fazla çalışanı ve 62 ofisiyle 250 Milyon TL ciroya ulaşmış bir şirket olduğunu vurguladı. Edin, “Servus Türkiye’nin 81 ili ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ileri gelen devlet kurumları ve özel sektör şirketlerine hizmet vermektedir. Servus, verdiği hizmetler ve kendisine duyulan güven ile ‘Türkiye’nin Sistem Entegratörü’ ünvanını hakederek aldı“ dedi.

6 genç yönetici görev başında

Servus’un başarısının devamını sağlamak adına şirketin ortaklık yapısına 6 genç üst seviye yöneticinin katıldığını belirten Edin, “Bu ekip, gelecekteki hedeflerine ulaşmak yolundaki Servus ailesine öncülük edecek” dedi. Yeni dönemde Servus Yönetim Kurulu Üyesi Cem Yenigül yeni yönetim kurulu başkanı olurken, CEO İlker Uğur ile CFO Selim Edin de, yeni dönem yönetim kurulu üyeleri olarak yönetim kurulunda yer aldı. Toplantıda şirketin kurucularından Aykut Özerkan da şirketin kurulduğu döneme ait anıları çalışanlar ile paylaştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun