Teknoloji Ekonomisi 13 NİSAN 2009 / 13:15

RoboBusiness Konferans & Fuarı başlıyor

Kuzey Amerika'nın teknoloji merkezi Massachusetts, robotik öncülerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kuzey Amerika'nın teknoloji merkezi Massachusetts, robotik öncülerini ağırlamaya hazırlanıyor.Robotics Trends ve EH Events tarafından düzenlenen RoboBusiness Konferans & Fuarı 2009'a; çalışmalarını Massachusetts'te gerçekleştiren birçok robotik uzmanı katılacak. Etkinlik 15-16 Nisan tarihlerinde Boston, Massachusetts'teki Hynes Toplantı Merkezi'nde düzenlenecek. Robotik uzmanları, tıbbi robot tasarımlarından, görüntüleme tekniklerine, deniz altı araştırma robotlarına kadar birçok ilginç ve yenilikçi proje sergileyecek.


Eğer, gelecek nesil robotikler, otomasyon ve akıllı sistem ürünleri ve teknolojiye yatırım yapmak isteyen bir iş adamı ya da teknik uzmansanız, bu önemli etkinliği takip etmenizi öneriyoruz. Fuara dair ilginç gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. www.robobusiness.com


 


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun