Teknoloji Ekonomisi 03 NİSAN 2012 / 13:55

Philips ve TPV, TP Vision çatısı altında birleşti

Royal Philips Electronics,  TPV Technology Limited ile ortak bir televizyon girişimi oluşturulması işleminin tamamlandığını duyururken yapılan anlaşmaya göre TP Vision adlı ortak girişimin yüzde 70'i TPV'ye, yüzde 30'u da Philips'e ait olacak. Gerekli birleşme izni, hükümet ve TPV hissedarlarının onayının alınmasıyla tamamlanacak birleşmeye göre  TP Vision Çin, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika ve Güney Amerika’daki belirli ülkeler dışında dünya genelinde Philips marka televizyonların tasarımı, üretimi, dağıtımı, pazarlama ve satışından sorumlu olacak.

Bu işlemin bir parçası olarak, Philips Televizyon'un yenilik ve üretim alanları, ticari organizasyonlar, genel merkezler ve yaklaşık 3 bin 300 çalışan TP Vision'a aktarılacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun