Teknoloji Ekonomisi 24 EKİM 2011 / 16:09

Oracle RightNow’u 1.5 milyar dolara satın alıyor

Oracle RightNow’u satın alıyor

Yazılım şirketinden yapılan açıklamaya göre, müşteri ilişkileri yönetimi konusunda yazılım ve hizmet sunan RightNow satın alınıyor. Şirket hisse başına 43 dolar ödeyecek.Oracle önemli bir satın almaya imza attığını açıkladı. Şirket hisse başına 43 dolar ödemeyi kabul ederek müşteri yönetimi hizmetleri konusunda yazılım ve hizmet sunan RightNow’ı satın aldığını duyurdu.

Önemli bir değer biçilen RightNow, şirketlerin müşterilerinin soruları ve şikayetlerini yönetebilmesi konusunda hizmet sunuyor. Şirket çalışmalarını bir yazılım yüklemek yerine doğrudan bulut teknolojilerini kullanarak internet üzerinden gerçekleştiriyor.

Oracle’a 1.5 milyar dolara mal olacak anlaşmanın yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.
ETİKETLER : oracle rightnow
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun