Teknoloji Ekonomisi 17 MAYIS 2012 / 13:38

Neticaret ve Netahsilat, Logo Yazılım çözümleriyle birleştirildi

Logo Yazılım ve E-Çözüm iş birliğiyle birlikte, şirketler e-ticaret ve online tahsilat yaparken zorlanmayacakları gibi bu konudaki geniş çözümlerden de faydalanma imkanına sahip olacaklar. 

E-ticaret yazılım şirketi E-Çözüm'ün iki ürünü Neticaret ve Netahsilat, Logo Yazılım'ın KOBİ ve kurumsal şirketler yönelik çözümleriyle birleştirildi. Yapılan işbirliği doğrultusunda Logo çözümlerini tercih eden işletmeler, e-ticaret sitelerini rahatça açabilecek, tahsilatlarını online olarak gerçekleştirebilecek.

İşbirliği hakkında konuşan E-Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Akif Şimşek, 11 yıldır geliştirdikleri Neticaret ve Netahsilat ürünlerini Logo Yazılım ürünleri ile birleştirerek, KOBİ ve kurumsal şirketlerin en büyük ihtiyacı olan e-ticaret ve e-tahsilat yazılımlarına ilişkin ihtiyaçlarını çözdüklerini belirtti. Şimsek bunun yanı sıra, sundukları paketi kullanan firmaların stoklarındaki ürünleri online olarak internette satışa sunabileceklerini ve güvenle e-ticaret yapabilecekleri ifade etti.

Konuya değinen Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu, standart iş uygulamaları çözümlerinden başlayarak tam bir çözüm geliştirme ortamına uzanan ve birbiriyle tümleşik çalışabilen ürünleri pazara sunduklarını söyledi. Koyuncu, E-Çözüm ile başlattıkları iş birliğiyle, KOBİ ve kurumsal müşterilerimizin online tahsilat ve e-ticaret ihtiyaçlarına çözüm sağladıkları vurguladı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun